Kolejka 9 poniedziałek, 06 marzec 2023 godz. 21:45

Ostatnim poniedziałkowym starciem była rywalizacja w ramach 5 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Marsylia vs AAT Systemy Bezpieczeństwa. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, ekipy naprzemiennie tworzyły sobie dogodne sytuacje do strzelania bramki. Wynik spotykania jako pierwsi otworzyli Goście już w 8 minucie meczu za sprawą Darka Makowskiego, który pewnie wykorzystał swoją okazje i dał swojej drużynie prowadzenie w tym meczu. Od tego momentu zaczęła się zacięta wymiana cisów, jednak przez dłuższy czas piłka nie chciała znaleźć drogi do bramki. Drużyna nie brakowało pomysłów na dobre rozegranie ataków, jednak brakowało im skutecznego wykończenia akacji, które znacznie wpłynęło na rezultat meczu. Gola Gospodarzy oglądaliśmy dopiero tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, w tedy to piłkę do nogi otrzymał Maciej Leśniewski, który na kilka sekund przed końcem pierwszych 20 minut doprowadził do remisu. Druga połowa podobnie jak pierwsza była niezwykle wyrównana, aczkolwiek mało bramkostrzelna i do 33 minuty na protokole meczowym widniał skromny wynik 2:2. Po tym Fakcie na wyższe obroty zaczęła się wkręcać Maryslia, a dzięki temu w 35 minucie Łukasz Choma zdobył gola dającego prowadzenie. W końcówce spotkania drużyny jeszcze kilkukrotnie mogły zmienić wynik spotkania, lecz ostateczni im się to nie udało i trzy punkty powędrowały na konto Gospodarzy.