Kolejka 4 poniedziałek, 30 styczeń 2023 godz. 19:30

Czwartą kolejkę 5 Ligi Biznes, rozpoczęliśmy meczem Ikea vs Cool Team. Gospodarze jak dotąd przegrali wszystkie spotkania, lecz w ostatnim pokazali, że w piłkę grać umieją. Andrzej Krawczyk odświeżył swój zespół, co widać po wynikach. Niestety, w CT grają dobrze, o ile dadzą radę się zebrać. Niestety na ten mecz się nie udało i kapitan musiał stanąć na bramce. Od początku Ikea miała przewagę. Na pierwszego gola czekaliśmy do 4 min. Wtedy Paweł Siwek oddał strzał na bramkę, bramkarz sparował strzał, ale nabrała rotacji i zaczęła lecieć do siatki. Obrońca próbował jeszcze wybić piłkę, ale niestety wbił ją do własnej bramki. Dwie minuty później podwyższył Przemek Czaplicki, dobijając strzał sparowany przez bramkarza. Ikea atakowała całą pierwszą połowę, raz za razem punktując rywala. Wynik do przerwy brzmiał 6:0. Po zmianie stron Ikea kontynuowała marsz po zwycięstwo. W 28 min Cool Team strzelił pierwszego gola. Kasjan Kuropatwa zaskoczył bramkarza strzałem z własnej połowy. Do końca Ikea kontrolowała przebieg gry, wygrywając 13:2. Premierowe punkty dla Ikei, na pewno podniosą morale drużyny. CT po raz kolejny przegrywa przez braki kadrowe. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.