Kolejka 3 wtorek, 24 styczeń 2023 godz. 19:00

Wtorkowe zawody rozpoczęliśmy od meczu AAT Systemy Bezpieczeństwa i FC Franczyza. Gospodarze rozpoczęli sezon od dwóch porażek. FCF zaś pierwszy mecz wyraźnie wygrali, by w następnym tygodniu minimalnie ulec rywalowi. To spotkanie przebiegało dokładnie pod dyktando gości, którzy rozpoczęli strzelanie już w 2 min. Wtedy na listę strzelców wpisał się Maciej Majewski. AAT niestety nie mieli za dużo do powiedzenia w pierwszej połowie, którą przegrali 0:5. W drugiej odsłonie nic się nie zmieniło, a nawet FCF przyspieszyli, gdyż w 33 min wyrównali wynik z pierwszej części. W 34 min Rafał Drewnik z AAT zauważył wysoko ustawionego bramkarza i postanowił oddać strzał z własnej połowy, tuż po wznowieniu. Minutę później Drewnik przedarł się przez obronę i strzelił bramkę na 2:10. Franczyza się otrząsnęła i do końca dołożyła jeszcze dwa trafienia, tracąc przy tym jeszcze jedną bramkę. Finalny wynik brzmiał 3:12. Mimo wysokiego zwycięstwa, Franczyza spadła na 5 miejsce w tabeli, ponieważ jej bezpośredni rywal wygrał większą liczbą bramek. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.