Kolejka 2 środa, 18 styczeń 2023 godz. 19:30

Czerwone kartki

O 19:30 w środowy wieczór rozpoczęło się pierwsze spotkania w rozgrywkach Biznesowych. Na przeciw siebie stanęły ekipy Zimmer Biomet i Fc Franczyzna. Na bramki nie musieliśmy długo czekać, gdyż obie ekipy zaczęły od ofensywnej gry. Pierwsi jednak bramkę zdobyli gospodarze, a dokładniej Clemens Peyrelongue po dograniu od Jorge Vazqeza. Na 6 minut przed końcem pierwszej połowy utrzymywał się rezultat 1:0.  Mimo sytuacji z obu stron. To skromne prowadzenie utrzymało się do zakończenia pierwszej części. Druga odsłona zaczęła się pod dyktando gosci. Dwie minuty po zmianie stron Dawida Świetlika dograł do Alexa i mieliśmy 1:1. Zimmer Biomet w tym meczu pokzazywal się z dobrej strony co przyniosło efekt w postaci kolejne bramki. Vazqez ponownie dogrywał. Tym razem do nie pilnowanego na skraju pola karnego Jose Gutiereza, który płaskim strzałem w długi róg wykończył akcje. Na odpowiedz Franczyzny, która również prezentowała dobry poziom nie musieliśmy długo czekać. Ponownie bramkę zdobył Alex. Tym razem huknął z rzutu wolnego nie dając szans bramkarzowi. W 33 minucie czerwona kartka ukarany został zdobywca dwóch trafień. Zatrzymał on nie przepisowo zawodnika jedngo z gospodarzy, który był w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W samej końcówce gospodarze przejeli inicjatywę i Jorge Vazqez po dwóch asystach mógł się wreszcie cieszyć trafieniem i trzema punktami dla swojej ekipy. Mecz zakończył się 3:2.