Kolejka 2 poniedziałek, 16 styczeń 2023 godz. 21:00

O 21 na boisko wybiegły drużyny Liber i AAT Systemy Bezpieczeństwa. Gospodarze przed tygodniem wygrali swoje spotkanie. Goście zaś dość wysoko przegrali, ale ich przeciwnik należał do tych z górnej półki. Na początku Liber zaczął w czterech. To wykorzystali gracze AAT, którzy pierwszego gola zdobyli w 6 min. Było to trafienie samobójcze. Minutę później „granatowi” poklepał i na 0:2 podwyższył Wojtek Bogusławski. W 17 min bramkę kontaktową zdobył Marcin Postuszyński. Do przerwy wynik brzmiał 1:2. Po zmianie stron Liber grał już swoje i najpierw do wyrównania doprowadził Radek Khun. Następnie między 32 a 35 min „biali strzelili trzy bramki, wychodząc na bezpieczną przewagę 2:5. Do końca drużyny dołożyły jeszcze po jednym trafieniu i finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:6. Liber jak dotąd wygrał oba swoje mecze, zaś AAT zaliczyli dwie porażki. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.