Kolejka 1 środa, 11 styczeń 2023 godz. 21:45

Na koniec środowych zmagań, Kosmasy podejmowały Jogadores. Obie drużyny zakończyły poprzedni sezon w środkowej części tabeli, więc szykował się bardzo zacięty pojedynek. Tylko że od początku przewagę uzyskali gospodarze. Po 4 min Jerzy Paczos był już z dwoma trafieniami na koncie. W 11 min Franczyza doprowadziła do stanu 2:1, po bramce Alexa. Mimo wielu akcji, do przerwy wynik już nie uległ zmianie. W drugiej połowie goście troszkę mocniej przycisnęli, co poskutkowało bramką w 28 min, której strzelcem był Maciej Majewski. Wynik na ten moment brzmiał 2:2. Następnie FC F przejęli inicjatywe i trafiali już raz za razem, finalnie wygrywając 2:6. Franczyza wygrywa swoje pierwsze spotkanie, zaś Kosmasy muszą czekać do następnej kolejki na szanse na premierowe punkty. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.