Kolejka 1 wtorek, 10 styczeń 2023 godz. 19:45

AAT Systemy Bezpieczeństwa po słabej rundzie jesiennej przystąpili do sezonu zimowego. Ich pierwszy przeciwnik nie należał jednak do łatwych. Po dłuższej przerwie do gry na Benowskich boiskach powraca FC Ursynów. Michał Burzyński znów skrzyknął swoją starą ekipę żeby od najniższego szczebla wspinać się aż na sam szczyt. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości. Po pierwszych 10 minutach FC U wygrywali już 0:3, a dopiero się rozkręcali. Jak sędzia zakończył pierwszą odsłonę Ursynów prowadził 0:8. Po zmianie stron niebiescy” kontynuowali masz po zwycięstwo. Może nie z taką skutecznością, ale na zero z tyłu, ze świetnie broniącym Arkiem Siwiński. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 0:13. Najlepszym zawodnikiem został Stasiek Kędzierski, mocno wspierany przez „Burze. FC Ursynów z przytupem weszło do ligi i z niecierpliwością oczekujemy ich następnego występu. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.