Kolejka 6 poniedziałek, 24 październik 2022 godz. 19:00

W poniedziałek wieczorem konfrontowały się ekipy z piątego szczebla rozgrywkowego ligi biznes a konkretnej AAT Systemy Bezpieczeństwa i Kosmasy, a więc liderem ligi który miał na koncie komplet punktów. Mecz od samego początku był pod dyktando tych drugich, którzy dominowali i tworzyli sobie sytuacje bramkowe. Pierwszą z nich wykorzystali w 4 minucie, a piłkę do siatki skierował Jerzy Paczos. Na następną bramkę trzeba było poczekać do 12 minuty, a gola strzelił Szymon Kolasa, zaledwie minutę później ponownie trafił Kolasa i mieliśmy 0:3. Takim też rezultatem zakończyła się pierwsza odsłona, która była pod dyktando ekipy w pomarańczowych trykotach, podczas gdy rywale mieli problemy z budowaniem akcji. Po zmianie stron obraz gry się nie zmienił i dalej to ekipa pomarańczowych dyktowała warunki. Drużyna AAT jednak niespodziewanie zdołała w 29 minucie strzelić honorowego gola, lecz 2 minuty później gola na 1:4 zdobył Kolasa, tym samym ustalając wynik spotkania. Po dobrym spotkaniu ekipa Kosmasów dopisuje sobie 3 punkty do ligowej tabeli w której zajmują pierwsze miejsce.