Kolejka 3 środa, 05 październik 2022 godz. 20:30

AAT Systemu Bezpieczeństwa to nowa drużyna w naszej lidze. W ich debiucie przyszło im się zmierzyć z G’ANG-iem Mateusza Machnio. Goście przegrali swoje dwa pierwsze mecze w lidze, ale trzeba przyznać, że z meczu na mecz grają coraz lepiej. Ich progres był widoczny już od początku tego meczu. W 1 min Kamil Bednarek przeciął złe podanie obrońców i sprytnym strzałem po ziemi otworzył wynik tego spotkania. Dwie minuty później był już remis. Po wznowieniu piłki z autu, pięknym strzałem w “okno” popisał się Krystian Pawłowski. Zawody te miały bardzo zawrotne tępo. W następnych pięciu minutach padły kolejne 3 bramki i na tamtą chwilę “biali” wygrywali 2:3. W 12 min sędzia podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Do piłki podszedł kapitan drużyny, Rafał Drewnik. Pierwsze uderzenie obronił bramkarz, zaś przy dobitce był już bezradny i znów na “tablicy” widniała równowaga. Pod koniec pierwszej połowy jedni i drudzy trafili jeszcze po razie i wynik do przerwy brzmiał 4:4. Po zmianie stron, Machnio i spółka dominowali na boisku, lecz skuteczność była zgoła gorsza niż w pierwszej odsłonie. Rywale też mieli kilka sytuacji, lecz każda została zmarnowana. Finalnie wynik już nie uległ zmianie i obie drużyny mogły się cieszyć z premierowych punktów w 5 Lidze Biznesu.