Kolejka 5 środa, 19 październik 2022 godz. 19:45

Szkoła Nauki Jazdy Elmol w tym sezonie radzi sobie bardzo dobrze, będąc wciąż niepokonana w tej rundzie. Mimo to Double Team są jedną pozycję wyżej mając 2 punkty przewagi. Wszystko to przez to, że Elmol ma do rozegrania zaległe spotkanie. Pierwsza połowa w wykonaniu Elmolu to majstersztyk. Wszystko ułożone, wychodziła im każda akcja. Dzięki temu Elmol pierwszą połowę wygrał aż 5:0. Po zmiennie stron DT zaczęli gonić wynik i to bardzo solidnie. Tak jak w pierwszej połowie goście nie mieli nic do gadania, tak w drugiej to Elmol wyglądali jak dzieci we mgle. Dzięki jedynej bramce dla Elmolu w drugiej połowie, i trzeba dodać, że również to było trafienie przez gracze DT (bramka samobójcza), “Zieloni” wygrali to spotkanie 6:5, ale trzeba przyznać, że remis wisiał na włosku. Wciąż niepokonany Elmol awansował na drugą pozycję w tabeli, zaś DT spadli na miejsce 4.