Kolejka 3 środa, 05 październik 2022 godz. 19:45

Chwilę przed godziną 20 doszło do spotkania w 4 lidze biznes, a swoje siły mierzyły Iniezamocni vs Double Team. Po pierwszych dwóch meczach Gospodarze zajmują ostatnią pozycję w tabeli, a ich boiskowy rywal plasował się na 4 pozycji. W pierwszej połowie nie oglądaliśmy za wiele goli, jednak sytuacji, które mogły się nimi skończyć już tak. W 5 minucie na próbę strzału pokusili się Gospodarze i trzeba było przyznać, że była to naprawdę niezła próba, lecz świetną interwencją wykazał się Dawid Pitner, który nie pozwolił na to by futbolówka znalazła się w siatce. 3 minuty później do ataku ruszyli rywale i oni również mieli swoją sytuację, która powinna zakończyć się bramką, jednak dogodnej okazji nie wykorzystał Michał Bordzoł i ostatecznie posłał piłkę nad poprzeczką. W dalszej części gry zespoły naprzemiennie atakowały, aczkolwiek częściej przy piłce znajdowali się Goście. mimo przewagi w posiadaniu piłki bramkę jako pierwsi zdobyli Gospodarze. W 11 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Karol Rodak, a następnie futbolówka odbita od obrońcy wylądowała w bramce. 5 minut później oglądaliśmy trafienie wyrównujące wynik spotkania. Z bocznej strefy piłkę zagrał jeden z zawodników Domble Team, a następnie futbolówka tak się poodbijała od obrońców, że wylądowała wprost pod nogami Bartosza Borysa, a ten nie zastanawiając się ani chwili dłużej wpakował piłkę do pustej bramki. Więcej goli już nie padło w pierwszej części widowiska i na przerwę zawodnicy zeszli z wynikiem 1:1. Szybko po rozpoczęciu drugiej odsłony bramkę na 2:1 zdobył Michał, mocnym strzałem posłał piłkę po długim słupku, tym samym rehabilitując się za okazję z pierwszej połowy. Po tym zdarzeniu do wyrównania mogli doprowadzić Gospodarze, jednak piłka po strzale Rodaka jedynie obiła poprzeczkę. 5 minut później gola na dwubramkową przewagę dołożył Adam Rogala. Gra toczyła się dalej, a my powoli mogliśmy domyślać się kto wyjdzie z pojedynku zwycięsko. Ostanie trafienie padło w 30 minucie dla Iniezamocnych i po tym golu Goście mogli poczuć lekką niepewność, jednak ostatecznie udało im się dowieść wynik spotkania i ostatecznie mogli cieszyć się ze zdobytych 3 punktów.