Kolejka 1 środa, 21 wrzesień 2022 godz. 20:30

Ciekawe spotkanie miało miejsce na boisku B w środowy wieczór. Na przeciw siebie stanęła ekipa Marsyli i Reytana. Bardzo szybko do ataku ruszyła ekipa w niebieskich strojach. Mateusz Krupa odebrał piłkę i po indywidualnej akcji wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Na odpowiedz długo nie musieliśmy czekać, bo już 2 minuty później piłkę przejął Dave Evans i wyłożył ją do Patryka Szczygła, który nie pomylił się w sytuacji oko w oko z bramkarzem rywali. Na kolejne trafienia musieliśmy chwile poczekać. Poprzedziła je bardzo twarda gra w środku pola i kapitalna dyspozycja zawodników defensywnych obu drużyn. Jednak w 15 minucie Piotr Chlebus po indywidualnej akcji wyprowadził gości na prowadzenie, które utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron mieliśmy lekki przestój, ale ostatnie 5 minut należało do tych bardziej emocjonujących. W 35 minucie na 1:3 podwyższyli goście. Minutę później szanse na złapanie kontaktu mieli gospodarz, ale golkiper wykazał się znakomitym refleksem i zapobiegł utraty gola. W 37 minucie Grzegorz Olkusznik wpakował czwarta bramkę Marsyli, która jednak walczyła do końca, ale zabrakło czasu na odmienianie losów meczu.