Kolejka 9 wtorek, 18 czerwiec 2024 godz. 20:30

Spotkanie pomiędzy Cezar i Lux Med mogło nam przynieść dużo wrażeń i emocji, ponieważ gospodarze potrzebowali zwycięstwa żeby się utrzymać na 2 miejscu, za to goście mieli już przed tym spotkaniem zapewniony tytuł mistrzowski, lecz chcieli zakończyć sezon bez straty punktów. W mecz lepiej weszła ekipa Cezar, która w 12 minucie trafia do bramki rywali i wychodzą na prowadzeni, na odpowiedz gospodarzy musieliśmy poczekać do 19 minuty i do przerwy mamy wynik 1:1. Po zmianie stron to gospodarze ruszyli po kolejne trafienia, wiedząc że remis im za dużo nie daje i efekt tych ataków zobaczyliśmy w 25 minucie, ekipa Cezar wyszła na prowadzenie. Kolejne trafienie mieliśmy w 28 minucie i to było kolejne trafienie gospodarzy. Goście tez mieli swoje okazje, jednak nie potrafili ich wykorzystać, za to ekipa gospodarzy nie zatrzymywała się z kolejnymi trafieniami i w ciągu 5 minut dołożyli 5 goli co dawało już wynik 8:1. Tuż przed końcem dołożyli jeszcze 2 trafienia i mecz zakończył się wynikiem 10:1 dla Cezar i to zwycięstwo dało im 2 miejsce na koniec zmagań.