Kolejka 2 czwartek, 18 kwiecień 2024 godz. 21:15

Na zakończenie 2 kolejki, Cezar podejmował Pure Play. Obie drużyny dobrze rozpoczęły ten sezon, zdobywając pełną pulę przed tygodniem. Ten mecz się zaczął dość statycznie. Gra toczyła się głównie w środku pola, a ja już któraś z ekip przystąpiła do ataku, to ze słabym skutkiem. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron, gospodarze mocniej przycisnęli rywali. To dało efekt w 27 min, kiedy na listę strzelców wpisał się Damian Szczyrek. Siedem minut później, Cezar w ładnym stylu rozklepał rywali, a akcje sfinalizował Artur Czajkowski. Idealną zmianą, cztery minuty później okazał się Daniel Żak, który wbiegł na chwilę z ławki, strzelił bramkę na 3:0, po czym zszedł z boiska. Jak się później okazało, takim rezultatem zakończył się ten mecz. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.