Kolejka 2 czwartek, 18 kwiecień 2024 godz. 19:45

O 19:45 na boisku „A” wystartowało kolejne spotkanie podczas wtorkowych zmagan. PKO Ubezpievzenia podejmowało MS Data. Już w 3 minucie Szymon Metulko lekką wcinką pokonał bramkarza rywali. Trzy minuty później goście odpowiedzieli indywidualna akcją Piotra Waszczuk i mieliśmy 1:1 . Chwile później ten sam gracz popisał się kapitalnym strzałem z dystansu j było 1:2. W 14 minucie gospodarze po rzucie rożnym wyrównali i spotkanie zaczęło się na nowo. Po zmianie stron przycisnęli gospodarze i po kilku minutach trafili po raz drugi do siatki. Wynik ten długo się nie utrzymał, bo chwilę później akcje zamknął Piotr Waszczuk i było 2:4. W końcówce obie ekipy dołożyły po bramce i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:5.