Kolejka 9 poniedziałek, 17 czerwiec 2024 godz. 19:00

W ostatnim tygodniu rozgrywek Ligi Biznes na boisku pojawiła się drużyna Razam ich rywalem było Airwent. W te spotkanie świetnie weszli zawodnicy Airwent strzelając bramkę w 5’ za sprawą Piotra Koźniewskiego, 2 minuty później bramkę dorzucił Marcin Gonczarek, minęły kolejne 2 minuty i na liście strzelców zapisał się Dariusz Malewski. Odpowiedź zawodników Razam nastała w 10’ i do bramki trafił Aliaksandr Shauko. Goście spotkanie nie zamierzali zwalniać tempa i ponownie do bramki w 15 minucie trafił Gonczarek, minutę później kolejna bramka wpadła na konto Koźniewskiego. Wynikiem 1:5 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie szybko bramką rozpoczął Anatol Vasko z Razam. Przez długi czas piłka nie znalazła się w bramce żadnej z drużyn, lecz w 30 Marcin Gonczarek strzelił swojego hattricka. W ostatniej akcji meczu bramkę zdobyli zawodnicy Airwent i wynikiem 2:7 zakończył się mecz.