Kolejka 6 środa, 22 maj 2024 godz. 19:00

W 5 lidze swój bój piłkarski stoczyło Saints United oraz Elektrowoźniak. Te spotkanie lepiej zaczęło Saints United, gdzie w 3 minucie Jakub Kopeć indywidualnie kończy akcję drużyny. Trzy minuty później Jakub Ćwik po podaniu od Sebastiana Mazurkiewicza zdobywa bramkę. Zdenerwowani gracze Elektrowoźniaku wzięli się za odrabianie strat i w 14 oraz 15 minucie do bramki trafił Pavlo Bobko i Oleh Martsyniuk. Parę sekund później na prowadzenie gospodarzy wyprowadził Zakharii Mor. Minęła minuta i na dwubramkowym prowadzeniu za sprawą Dawida Safina jest Sainst United. W ostatniej akcji pierwszej połowy Maks Drobotei strzela bramkę kontatkową. W drugiej części spotkania Elektrowoźniak był stroną bardziej skuteczną. W 22’ bramkę dająca remis zdobył Oleh Martsyniuk. Po dwóch minutach pierwszy raz w tym spotkaniu goście wyszli na prowadzenie, strzelcem bramki został Yurii Radkevych. Bramkę remisującą w 27 minucie zdobywa Jakub Kopeć. Wybija końcówka meczu i w 33 minucie Martsyniuk strzela na 5:6. Ostatnia akcja meczowa, Yurii Radkevych otrzymuje podanie od Martsyniuka i finalizuje akcję dając jednocześnie dwubramkową wygraną.