Kolejka 5 czwartek, 16 maj 2024 godz. 19:00

Spotkanie Jar Jan z Fc Desant pokazało mnóstwo zdobytych bramek. Strzelanie zaczęło się już w 3 minucie i pierwszy raz do bramki tego dnia trafił Serhii Kryvopalov. Po dwóch minutach kolejną bramkę strzelił Mykola Lavrenko. Ponownie bramka wpadła na konto Desantu. W 9 minucie swojej okazji nie zmarnował Marcin Karczewski z Jar Jan. Od 11 do 15 minuty po 1 bramce dołożył Dmytro Mykhalchuk, Mykola Lavrenko i Volodymyr Kharin. Łukasz Skwarnik w 16’ pewnym strzałem pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. I była to ostatnia bramka pierwszej połowie. Druga połowa to już dobrze wykorzystanie przewagi liczby zawodników przez FC Desant. W 26’ 27’ i 28’ dwukrotnie to bramki trafił Vladyslav Ostrovskyi i jedna Dima Sakovih. Swoje okazje miało Jar Jan, lecz brak sił poskutkowało stratą następnych 6 bramek. Na liście strzelców zapisali się Daniel Tkachuk (3 gole 35’ 36’ 38’), Serhii Kryvopalov (1 gol 31’), Vladyslav Ostrovskyi (1 gol 33’) i na sam koniec w 40’ Volodymyr Kharin. Drużyna gości skutecznie wykorzystała braki frekwencyjne drużyny gospodarzy wygrywając 2:15.