Kolejka 9 poniedziałek, 17 czerwiec 2024 godz. 21:15

Mecz pomiędzy Defenders a EKO RAF rozpoczęliśmy od szybkiej bramki strzelonej przez Adriana Kaźmierczaka już w 1 minucie. Minutę później Adrian zdobył swoje 2 trafienie. W 6 minucie Ariel Kucharski w solowej akcji pokonał bramkarza drużyny przeciwnej. 13 i 16 minuta to kolejne bramki strzelone przez Adriana Kaźmierczaka. Minutę przed gwizdkiem kończącym 1 połowę do bramki trafił Maciej Augustyńczyk. Wynikiem 1:5 zakończyła się 1 połowa. Cztery minuty po rozpoczęciu drugiej połowy do bramki bezpośrednio z rzutu rożnego trafił Jan Grzybowski. W 26 i 27 minucie ponownie bramki zdobył Kaźmierczak, który tego dnia jest najlepszą osobą na boisku. Swoich szans nie wykorzystuje drużyna Defenders, lecz jest to też zasługa znakomicie broniącego między słupakmi Konrada Kontka. Cztery minuty przed końcem meczu na listę strzelców wpisał się Maciej Augustyńczyk.