Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 21:15

Czerwone kartki

Ostatnim środowym pojedynkiem był mecz w ramach 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny OVB Warszawa vs Inferno Team. Mecz rozpoczął się od błyskawicznego trafienia Gości, którzy już w 3 minucie spotkania wyszli na prowadzenie za sprawą Stanisława Tymińskiego. Radość ze strzelonego gola nie trwała jednak długo, bowiem już 4 minuty później z odpowiedzią przyszli Gospodarze, a dokładniej Michał Palczewski. Po tym fakcie mogło się wydawać, że mecz będzie nie zwykle zacięty, jednak tak się nie stało. W końcówce pierwszej połowy Goście zdołali wyjść na prowadzenie i w zasadzie od tego momentu zakończyła się wyrównana rywalizacja. po zmianie stron Infeno znacznie zyskiwało na jakości, a świetnie potwierdzały to kolejne trafienia, które z biegiem czasu przerodziły się w jednostronny pojedynek. Gra z czasem bardziej przypominała trening strzelecki w wykonaniu Inferno niż zaciętą rywalizacje o wagę trzech punktów. Na Szczególne wyróżnienie zasłużył Daniel Dworzecki, który dzięki swojemu instynktowi strzeleckiemu zdołał uzbierać na koncie cztery trafienia. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1:7 i trzy punkty pewnie trafiły w ręce Gości.