Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 19:00

Mecz pomiędzy Team Ivulin TUT a El Barrio FC był bardzo emocjonujący. Strzelanie w tym meczu rozpoczął Ilya Shyla i to już w 3 minucie. Siedem minut później padła bramka samobójcza na korzyść gospodarzy, a w 12’ gola kontaktowego zdobył Francisco Campos. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. Na początku drugiej odsłony do ataku ruszył Team Ivulin i już w 22 minucie kolejną bramkę zdobył Shyla, mało tego 3 minuty później Ilya skompletował hattricka. Na pięć minut przed końcem Jauhieni Shaban podwyższa wynik na 5:1. W ostatniej akcji meczu Arturo Garduno zdobył drugą bramkę dla El Barrio FC, lecz tego dnia drużyną lepszą piłkarsko był Team Ivulin TUT, który ostatecznie zwyciężył 5:2.