Kolejka 6 środa, 22 maj 2024 godz. 19:00

O godzinie 19 rozpoczęło się spotkanie w ramach 3 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Defenders vs Finansowa. Już od samego początku spotkania Gospodarze na rzucili tempo gry rywalom zaskakując ich szybkim trafieniem zaledwie po trzech minutach spotkania. W dalszym ciągu meczu Defenders zyskiwało na jakości, a to małymi krokami otwarło im drogę do coraz groźniejszych okazji, które stopniowo zamieniane były na kolejne trafienia. Goście stracili się dotrzymać kroku rywalom, jednak w ich akacjach brakowało odpowiednich decyzji, które mogły pozwolić im zmniejszyć różnicę. Kolejno Gospodarze podwyższali rezultat za sprawą Patryka Oleksy oraz Macieja Raka i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:0.
Po zmienię stron liczyliśmy na to, że Goście zaczną odrabiać stary, a druga część spotkania będziecie nieco bardziej wyrównana, lecz tak się nie stało. Defendersi potwierdzali swoją dobrą jakoś w kolejnych minutach, dokładając kolejne dwa trafienia. Po tym zdarzeniu mailiśmy już pewność, że to do nich ostatecznie trafią trzy punkty. Mimo tego Goście jeszcze w samej końcówce zdołali zdobyć trafienie honorowe autorstwa Bartosza Niedziałkowskiego i mecz finalnie zakończył się wynikiem 5:1.