Kolejka 9 środa, 19 czerwiec 2024 godz. 21:15

Czerwone kartki

Kwestie mistrzostwa rozstrzygnęły się dzień wcześniej, zatem Cool Team II w meczu z Lamico walczył jedynie o indywidualne zdobycze. Nominalni goście natomiast pewni byli utrzymania, zatem stawka meczu nie była wysoka. Mimo tego pojedynek był ciekawy i nie brakowało w nim emocji. Tych na wodzy nie utrzymał jeden z graczy Lamico, za co otrzymał czerwoną kartkę. Gra w przewadze jednego zawodnika nie sprzyjała gospodarzom, którzy bliżej byli utraty drugiego gola, niż doprowadzenia do remisu. W 30. minucie znakomitym dalekim podaniem Bartek Kubicki odnalazł Damiana Łukasika, który uderzeniem głową pokonał golkipera. Prowadzenie 0:2 zwiastowało niespodziankę. CT II nie mógł znaleźć sposobu na dobrze ustawioną defensywę rywali. Dopiero w 36. minucie błąd popełnił bramkarz, który do tej pory spisywał się bez zarzutu i gospodarze trafili do siatki. Chwilę przed końcem spotkania do remisu 2:2 doprowadził Sebastian Maśniak i takim rezultatem zakończyło się spotkanie.