Kolejka 9 wtorek, 18 czerwiec 2024 godz. 20:30

O 20:30 na boisku „C” rozpoczęło się starcie pomiędzy Marwickiem i MaxQs. Goście już w tym spotkaniu mogli zapewnić sobie mistrzostwo 2 ligi Biznesu, musieli tylko wygrać to spotkanie. Początek spotkania był bardzo dynamiczny z obu stron. W 4 minucie jeden z zawodników przyjezdnych wbiegł w pole karne i dał się sfaulować. Sędzia bez wahania wskazał na wapno. Do piłki podszedł Sebastian Szwaja i mieliśmy 0:1. Kilka chwil później MaxQs ponownie zaatakował. Tym razem Szwaja wypatrzył Mateusza Grabowskiego, który pewnie podwyższył na 0:2. Do przerwy mieliśmy już tylko walkę w środku pola i brak konkretów pod obiema bramkami. W drugą odsłonę lepiej weszli gospodarze. Wysoki pressing przyniósł pozytywny efekt, ponieważ Mateusz Paliszewski wysoko odebrał piłkę i po pewnie wykończonej sytuacji sam na sam mieliśmy 1:2. Przyjezdni się nie przestraszyli, a wręcz przeciwnie rzucili się do ataku i po chwili zrobiło się 1:4. Do końca spotkania to już przyjezdni kontrolowali grę i pewnie zmierzali po tytuł, który ostatecznie zapewnili sobie wysokim zwycięstwem 2:7.