Kolejka 8 czwartek, 13 czerwiec 2024 godz. 21:15

Czerwone kartki

Na zakończenie piłkarskiego czwartku, Jogadores podejmowali Equal.IT. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli i obie walczą o utrzymanie. Już w 5 min, Bartek Nienałtowski otworzył wynik. Minutę później, Jakub Cegiełka doprowadził do stanu 1:1. Następne minuty, to dominacja nominalnych gości, którzy w 18 min prowadzili 1:5. Tutaj należy pochwalić hattricka zdobytego przez Nienałtowskiego. W 19 min wynik pierwszej połowy na 2:5, ustalił Jakub Karpiński. Po zmianie stron, zawody były bardziej wyrównane. W 24 min, Adam Biegaj podwyższył na 2:6. Dopiero w 40 min Eryk Zieliński trafił na 3:6 i takim rezultatem zakończył się ten mecz. Zwycięstwo to, pozwoliło Equal.IT na ucieczkę ze strefy spadkowej. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.