Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 21:15

W środę o godzinie 21:15 rozegrany został mecz pomiędzy Cool Team II i Marwick. Ten mecz zapowiadał się na bardzo ciekawie i tak właśnie było. Od samego początku widać było bardzo duże zaangażowanie z obu stron, lecz lepiej wykorzystała to drużyna gospodarzy, która 7 minucie wyszła na prowadzenie. Kolejne minuty upływały pod kątem dużej intensywności z obu stron, lecz w 16 minucie goście wykorzystali swoją sytuacje i mamy 1:1. Niestety nie mogli się cieszyć za długo tym remisem, gdyż już w 17 minucie ponownie na prowadzenie wyszła ekipa gospodarzy. Do przerwy już nic więcej się nie wydarzyło. Po przerwie działo się znowu bardzo dużo. W 24 minucie na prowadzenie 3:1 wyszła drużyna Cool Team II. Kolejne minuty był dalej intensywne, obaj bramkarze mieli dużo pracy, ale stawali na wysokości zadania i w tym dniu obie ekipy mogły im podziękować za ta wspaniałą dyspozycje, ponieważ gdyby nie oni wynik mógł by być zupełne inny w obie strony. Mi8mo wielu okazji wynik już się nie zmienił i zwycięstwo CTII 3:1 stało się faktem.