Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 20:30

Po godzinie 20 rozpoczęło się starcie w ramach 5 ligi szóstek, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Mitra vs FC KNurino. Mecz rozpoczął się od szybkiego trafienia Gości, którzy już 10 minucie spotkania otworzyli wynik za sprawą Sebastiana Dąbrowskiego. Po tym trafieniu mogło się wygadać, że MItra pójdzie za ciosem, jednak rzeczywistość była nieco inna. W dalszej czasu leczy naszym oczom ukazywali się niezwykle zacięte widowisko i chwilę po zdobytym golu Mitry z odpowiedzią przyszli Gospodarze, a autorem gola był Norbert Swatowski.  Jedna jak i druga ekipa naprzemiennie tworzyły sobie dogodne sytuacje bramkowe, lecz przez dłuży czas piłka nie chciała znaleść drogi do bramki. Dopiero po 19 minutach gry Z odpowiedzią przyszli Gospodarze, a dokładniej dokonał tego Bartosz Goździewski. W końcówce pierwszej połowy ujrzeć mogliśmy jeszcze kilka ciekawych rozważań, jednak wynik po zakończeniu pierwszych 20 minut nie uległ zmienię. Po zmienię stron ekipy rozpoczęły zacięta rywalizację o wagę trzech punktów i w 25 minucie do wyrównania doprowadził Jan Zieja. Mogło się wydawać, że już do samego zakończenia spotkania będziemy świadkami niezwykle zaciętego widowiska, lecz tak się nie stało. W końcówce meczu to Mitra zaczęli przejmować inicjatywę dobijać rywali czterema trafieniami i choć Goście próbowali jeszcze odpowiedzieć na zadane ciosy to finalnie nie miało to większego znaczenia, a mecz zakończył się wynikiem 3:6.