Kolejka 6 środa, 22 maj 2024 godz. 19:45

Żółte kartki

Mecz w 1 lidze biznes pomiędzy Nadwiśle i Team Ivulin Rabona, dostarczył niesamowitych emocji od samego początku do końca. W spotkanie bardzo dobrze wszedł Team Ivulin Rabona, już w 4 minucie Dmitry Zhuk podaniem obsługuje Artema Khrula i ten pewnym strzałem posyła piłkę do bramki. Po wielu próbach strzelenia bramki przez jedną jak i drugą drużynę, swój moment wykorzystuje Nadwiśle w akcji drużynowej Artur Dębiec podaje do Tomasza Gańko, który sfinalizował świetną akcję. Pierwszą połowę sędzia zakończył wynikiem 1:1. Druga połowa to świetna gra Nadwiśla i Teamu Ivulin Rabona. Do końca drugiej połowy widniał remis, obie drużyny z całych sił starały się strzelić bramkę, lecz świetnie między słupkami zachowywali się bramkarze. Wybiła końcówka meczu z kontratakiem wyszło Nadwiśle i do bramki trafił Bartosz Kwiatkowski dając swojej drużynie wymęczone zwycięstwo.