Kolejka 6 środa, 22 maj 2024 godz. 19:45

Mecz pomiędzy Galicia a Mitra zapowiadał się dość ciekawie i tak też było. Już od samego początku spotkania było widać, że goście chcą szybko otworzyć wynik, co udało im się już w 5 minucie spotkania. Na kolejne trafienie przyszło nam poczekać tylko 120 sekund. Kolejne minuty upływały po kontrolą Mitry co przyniosło efekt w 11 minucie i gdy wbiła gola na 0:3. Kolejne minuty to już gra i walka w środku pola. W 18 minucie spotkania mamy kolejne trafienie dla gości i to już raczej ustawia mecz, lecz tuż przed przerwą bramkę zdobywa Galicia i do przerwy mamy wynik 1:4. Druga połowa już niebyła niestety aż tak obfita w trafienia. Na pierwszego gola w 2 połowie spotkania musieliśmy poczekać do 28 minuty. Chwilę przed końcem spotkania, a dokładnie w 38 minucie zanotowaliśmy trafienie, które ustaliło wynik spotkania na 1:6 dla ekipy Mitra. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.