Kolejka 8 środa, 24 maj 2023 godz. 19:00

Środowe zawody rozpoczęliśmy spotkaniem AAT Systemy Bezpieczeństwa i IKEI. Obie drużyny znajdują się w dolnej części tabeli, lecz w lepszej sytuacji znajdują się gracze drużyny gości. Jednak początek meczu należał do gospodarzy, którzy otworzyli wynik już w 2 min po bramce Rafała Drewnika. Dwie minuty później IKEA doprowadziła do wyrównania. Po indywidualnej akcji, na listę strzelców wpisał się Wojciech Jarlecki. W 10 min Przemek Czapski przejął podanie od bramkarza drużyny przeciwnej i po chwili trafił na 1:2. Minutę później Jakub Makowski doprowadził do kolejnej równowagi. W 13 min, Ahmet Tekin trafił na 2:3 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po IKEA kontynuowała marsz po zwycięstwo. W 22 min, Jarlecki ładnym strzałem w okienko, podwyższył na 2:4. W dalszej części spotkania, obie drużyny strzeliły po golu, dzięki czemu IKEA wygrała 3:5. Zwycięstwo to pozwoliło im na awans w tabeli, lecz szansa na strefę medalową jest już tylko matematyczna. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.