Kolejka 9 wtorek, 30 maj 2023 godz. 22:00

Dla Cezara ten sezon jest do zapomnienia. Są w strefie spadkowej i potrzebują punktów żeby się utrzymać. RSolution zaś wciąż mają realną szansę na medale. Gracze Cezara postawili się teoretycznie silniejszemu rywalowi i to właśnie oni jako pierwsi trafili do siatki. W 13 min Grzegorz Koński podał do niekrytego Marcina Szewczyka, który strzałem przy słupku otworzył wynik. Dwie minuty później Piotr Gorczyca wyrównał po strzale z rzutu wolnego. Pod koniec pierwszej połowy, piłka spadła pod nogi Końskiego, który zdecydował się od razu oddać strzał, który to okazał się strzałem w dziesiątkę. Wynikiem 2:1 zakończyła się pierwsza odsłona. Po zmianie stron. Po zmianie stron, Koński podwyższył na 3:1. Po tym ciosie, zawodnicy RSolution wzięli się w garść i szybko odrobili starte, a później sami wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Pod koniec spotkania obie drużyny dołożyły po bramce i mecz finalnie zakończył się wynikiem 4:6. Zwycięstwo to, przedłużyło szansę RSolution na pozycję w top3. Po więcej zapraszamy do materiału VEO.