SuperLiga6 Biznes
+48 661 536 685 |

Czas na decydujące rozstrzygnięcia!!!

Czas na decydujące rozstrzygnięcia!!!

W Pierwszej lidze o krok od mistrzostwa jest Lamico, które musi pokonać FK Almaz. Każdy inny wynik pozostawi szansę na „majstra” FC Hermesowi, przed którym jeszcze 3 mecze. Na drugim szczeblu cała pierwsza trójka, która walczy jeszcze o mistrza zagra po dwa razy. Pierwsza dwójka ma bardzo łatwe zadania, zaś trzeci w stawce Podaj wynik stoczy bój z nieobliczalnym Zakatkiem Shot Bar & Cafe i ten mecz wydaje się być najciekawszy. Także na najniższym szczeblu pozostało trzech kandydatów do złotych medali. Najbliżej tego jest Double Team, który to osiągnie jeżeli ogra trzecią drużynę w tabeli, Natolin. Każdy inny rezultat otworzy drogę do mistrzostwa Kosmasom, rewelacji tej wiosny. Zapraszamy na zapowiedź 9.kolejki ligi biznesu.

 

1. Liga Biznes:

Bardzo ciekawie zapowiada się dziewiąta seria spotkań na najwyższym szczeblu SuperLiga6 Biznes, gdzie już pierwszy mecz może wyłonić mistrza. W szranki staną Lamico oraz FK Almaz, a więc drużyny, które dzieli tylko 1 punkt. Jeżeli gospodarze wygrają kalkulacje na temat złotych medali się zakończą. Wtedy nikt już ich nie dogoni, każdy inny wynik sprawi, że wszyscy będą patrzyć na trzeciego w stawce Hermesa. Najpierw o meczu otwarcia. Spodziewamy się piłkarskiego święta. Szybkie tempo i twardą rywalizację mamy zapewnioną, a do tego Adam Tomaszewski wciąż walczy o obie statuetki indywidualne, a świetnie wspierają go Maciej Latosiewicz czy Eryk Stoch. Z drugiej strony błyszczą Taras Mysko czy Vladyslav Adriutsa, którzy też są w ścisłej czołówce obu klasyfikacji indywidualnych. Naszym zdaniem sprawa wyniku jest otwarta. Chwile potem wciąż aktualny mistrz, Eleganckie Chłopaki podejmą FC Devs. Tutaj faworyt nasuwa się sam. Gospodarzom nie idzie tak dobrze jak w dwóch poprzednich sezonach, ale na rywala powinni wystarczyć. Przed nimi jeszcze trzy mecze, a więc jest szansa na medal. Stawiamy na ECH. Przenosimy się do środowych meczów, które rozpoczniemy od konfrontacji FC Hermesa z ICFS. Wiele zależy od postawy gospodarzy. Są oni na trzecim miejscu w tabeli z 7 punktami straty do lidera i 6 do wicelidera, a do zdobycia mają jeszcze 9 punktów. Są zdecydowanym faworytem, a do triumfów prowadzi ich duet Oleksandr Kotiv – Vlod Burda. Na koniec środowych zmagań w szranki staną Profesjonalne Finanse oraz Haratacze, a więc ekipy walczące o utrzymanie. Obie drużyny są tuż nad strefą spadkową, ale różnica jest bardzo mała. Interesuje je tylko zwycięstwo, a to z kolei zapewni nam emocję przez całe 40 minut. Oba zespoły charakteryzuje ofensywny styl gry, co może rokować sporą ilością goli. Tak czy siak widzimy podział punktów. Pozostało nam jedyne czwartkowe starcie UKS-u Wilanowskie Wilki z El Barrio Mexa. Można powiedzieć, że szykuję nam się mecz międzynarodowy. Wśród gospodarzy występuję mieszanka Ukraińsko-Polska, zaś goście są rodem z Meksyku. Zdecydowanie lepiej tej wiosny wiodło się gospodarzom, którzy uzbierali 8 punktów więcej i są raczej pewni utrzymania. Goście z kolei nieuchronnie zmierzają do drugiej ligi. My widzimy minimalne zwycięstwo ekipy z Wilanowa.

Lamico – FK Almaz  X
Eleganckie Chłopaki – FC Devs  1
FC Hermes – ICFS  1
Profesjonalne Finanse – Haratacze  X
UKS Wilanowskie Wilki – El Barrio Mexa  1     

 

2. Liga Biznes:

Czas na drugą ligę biznesowych rozgrywek przy Obrońców Tobruku 11. Tutaj w grze o mistrza pozostała pierwsza trójka w tabeli. The New GreenBack oraz Jogadores uzbierali po 16 punktów, zaś trzeci w stawce Podaj wynik ma 3 punkty mniej. Wprawdzie plasujące się lokatę niżej Zimne Dranie mają tyle samo punktów, ale pierwsza trójka zagra jeszcze po dwa mecze. Na początek Flamenco SPS podejmie Cezara, a więc zetrą się ze sobą sąsiedzi ze środka tabeli. Jeżeli PW przegrałby dwa mecze to jednym i drugim otworzyłaby się furtka do brązowych medali. Sam mecz powinien być bardzo ciekawy. Spodziewamy się zaciętej rywalizacji o każdy centymetr boiska, ale stawiamy na podział punktów, który nie zadowoli żadnej ze stron. W drugim poniedziałkowym meczu Zakątek Shot Bar & cafe podejmie Podaj wynik. Gospodarze muszą się skupić na strefie spadkowej, bo mają nad nią tylko dwa punkty przewagi. Mają jednak w szeregach Damian Metrykę jednego z trzech najlepszych strzelców. Rywal się jednak nie boi. Jakby nie było plasuję się na trzecim miejscu i wciąż liczy się w walce o złoto, a po za tym drugim z trzech najlepszych snajperów jest Marcin Dziuła. Zapowiada się sporo emocji, ale my postawimy na to, co pokazuję tabela, czyli na zwycięstwo gości. Resztę meczów rozegramy w środowy wieczór, a rywalizację rozpocznie starcie ELMOLA Szkoła Jazdy z Zimnymi Draniami. Gospodarze walczą o utrzymanie, ale pamiętajmy, że to jest beniaminek. Goście z kolei wciąż pozostają w walce o medale. Potrzebne jest im zwycięstwo, a potem muszą czekać co zrobią rywale. To jednak nie będzie łatwa przeprawa, bo mamy wrażenie, że gdyby ELMOL stawiał się pierwszym garniturem mógłby walczyć o medale, a więc stać go na pewno na więcej. Goście mają jednak argumenty by wygrać. Mają zgrany zespół, a Mateusz Dmowski to ścisła czołówka asystentów. Stawiamy na minimalne zwycięstwo ZD. Chwile później wicelider rozgrywek, Jogadores zmierzy się z FC Franczyzą, przedostatnią drużyną w ligowej tabeli. Gospodarze muszą wygrać i szczerze to wszystko na to wskazuję. Muszą ponieważ lider ma tyle samo punktów, a obie drużyny grają jeszcze dwa razy. Tymczasem trzecim najlepszym snajperem jest Łukasz Jaroń, a Michał Zieliński i Jakub Cegiełka są w pierwszej piątce najlepszych strzelców. Ostatni z wymienionych graczy jest także drugim asystentem, a wyprzedza go kolega z drużyny, Jakub Godlewski. Nic dodać nic ująć, pewna „jedynka”. Tymczasem na boisku obok zamelduję się prowadzący w tabeli The New GreenBack, który ma jeszcze prostsze zadanie, podejmuję „czerwoną latarnię”, Gastro Spartę Kooperację. Goście nie maja argumentów by przeciwstawić się rozpędzonej machinie Grzegorza Gaworka. Jeżeli frekwencja dopisze mogą już nie znaleźć pogromcy, a to oznaczałoby mistrzostwo i powrót do elity. W formie są Adrian Dudzic czy Daniel Pioruński, którzy ostatnio poprowadzili swój zespół do zwycięstw.

Flamenco SPS – Cezar  X
Zakątek Shot Bar & Cafe – Podaj wynik  2
ELMOL Szkoła Jazdy – Zimne Dranie  2
Jogadores – FC Franczyza  1
The New GreenBack – Gastro Sparta Kooperacja  1

 

3. Liga Biznes:

Przed nami dziewiąta, dla niemal wszystkich drużyn ostatnia kolejka 3.Ligi Biznesu. W grze o mistrzostwo pozostały trzy drużyny. Mało tego dwie z nich w tej serii „skrzyżują rękawice”. To będzie bez wątpienia hit tej serii. W szranki staną Double Team oraz Natolin, czyli odpowiednio lider i trzecie druzyna w stawce. Żeby tego było mało równocześnie na drugim sektorze Ekypcon podejmie wicelidera, Kosmasy. W pierwszym z tych meczów faworyta nie ma. Obie drużyny znają się doskonale, a więc element zaskoczenia odpada. Obie ekipy dzieli 1 punkt, a więc stawką może być mistrzostwo. Jeżeli Bartek Borys i spółka wygrają to zapewnią sobie mistrzostwo i awans. Jeżeli zwycięży ekipa z Ursynowa będzie pewna wicemistrzostwa i awansu, ale czy sięgnie po złoto zależeć będzie od postawy Kosmasów, które mają tyle samo punktów co lider. Tutaj jednak zdecydowanym faworytem jest wicelider, który jest rewelacją sezonu. W meczu DT z Natolinem obejrzymy także rywalizację o indywidualne trofea. Wśród asystentów lideruje Marcin Górkiewicz z DT ( wraz z Kamil Szmaniak z TG), ale tuż tuz jest Artur Guziak z jednym zagraniem straty. Tymczasem w wyścigu po koronę króla strzelców prowadzi Łukasz Nowak z ekipy gości, zaś dwie bramki za nim jest Bartłomiej Niedziałkowski z DT. Stawka zatem jest przeogromna, a my licząc na kapitalne zawody sprawę wyniku pzoostawimy otwrtą. Co innego w meczu Ekypconu z Kosmamsami, gdzie stawiamy na gości. Tak z kolei kapitakny sezon rozgrywa jakub Majewski, jeden z głównych kandydatów to miana najlepszego gracza sezonu. Tymczasem w walce o medale pozostaje wciąż Alea Iacta Est, która przy sprzyjających wiatrach może finiszować na trzecim miejscu. Wystarczyu jej zwycięstwo nad Zimmer Biomet i porażka Natolina. To pierwsze jest bardzo prawdopodobne. ZB w tym momencie plasuję się na 8 miejscu z 6 punktami na koncie. Alea ma zdecydowanie więcej piłkraskich argumentów po swojej stronie, a ztem jej zwycięstwo wydaje się być formalnością. Na koniec tej serii Airwent podejmie Cool Team. Gospodarze jeszcze nie dawno plasowali się w czołówce, ale dwie ostatnie porażki sprawiły, że marzenia o medalach będą musieli odłożyć na kolejne sezony. Goście tymczasem grają bardzo ambitnie i zawzięcie ale nie ma to przełożenia w liczbach. Ostatnie miejsce oraz jeden punkt na koncie najlepiej o tym świadczą. Naszym zdaniem pewne zwycięstwo Airwentu. Pozostał nam mecz, który otworzy zmaganie 9. Kolejki. Na murawie zameldują się Chłopcy do bicia oraz TransGourmet. Będzie to starcie sąsiadów z początku drugiej połowy tabeli. Obie ekipy mają po 9 punktów na koncie i nie mają już o co grać. Nie do końca jednak, ponieważ jek już wspomnieliśmy o tytuł króla strzelców wciąż walczy Mateusz Zieliński, który do lidera klasyfikacji traci tylko jedno trafienie. Będzie to mecz walki, w którym widzimy podział punktów.

Chłopcy do bicia – TransGourmet  X
Ekypcon – Kosmasy  2
Double Team – Natolin  X
Zimmer Biomet – Alea Iacta Est  2
Airwent – Cool Team  1

Sponsorzy

Partnerzy

Gdzie gramy