Kolejka 10 poniedziałek, 28 listopad 2022 godz. 21:45

Ostatnim poniedziałkowym pojedynkiem było stracie ekip w 2 lidze Biznes, a dokładnie chodzi tu o zespoły Stara Lama vs UKS Wilanowskie Wilki. Obie drużyny przed starciem w tabeli zajmowały sąsiadujące miejsca, więc ciężko było stwierdzić przed meczem która z drużyn okaże się lepsza. Początkowo mecz był wyrównany, a obie ekipy w pierwszych minutach strzeliły po jednym golu i mogło się wydawać, że będzie to zacięte i wyrównane widowisko. Nie mniej jednak coraz lepiej z minuty na minutę wyglądała  gra Gości, którzy coraz częściej znajdywali się w polu rywala, znajdując tym samym sobie dogodne sytuacje do oddania strzału. W końcu po 10 minutach gry nastąpił przełom i Wilanowskie Wilki z pewnością zaczęli wykorzystywać swoje okazje. Pierw swoją drużynę na prowadzenie wyprowadził Boris Mikhno, a zaraz później na listę strzelców zaczęli wpisywać się tacy zawodnicy jak : Anton Ahurtsow, Mytyka Riabchenko oraz Mikhnil Yakavinchuk. Do przerwy Goście pewnie prowadzili z wynikiem 1:5, a my pomału mogliśmy się domyślać, że będzie to pogrom w wykonaniu zawodników z Ukrainy. Po zmianie stron nie wiele się zmieniło, Goście cały czas utrzymywali wysokie tempo gry, a to wiązało się z kolejnymi zdobytymi golami. W 28 minucie swoją szansę mieli Gospodarze, a dokładnie to Serhii Morgun stanął przed idealną sytuacją by pokonać bramkarza, w której nie pomylił się i dał swojej drużynie drugie trafienie w tym meczu. Dokładnie minutę później Stara Lama przeprowadziła kolejny atak, który również okazał się skuteczny i mogło się wydawać, że są w stanie jeszcze powrócić w tym spotkaniu. Mimo strzelonych dwóch goli odpuścić nie zamierzali Goście, a wręcz przeciwnie, stracone gole zadziałały na nich jak impuls do jeszcze mocniejszego działania i raz za razem zaczęli dokładać kolejne trafienia. W końcówce spotkania bramkę na podsumowanie wyniku ustrzelił Roman Petryk, jednak była to jedynie bramka na otarcie łez, gdyż mecz finalnie zakończył się pewnym zwycięstwem 4:11 Wilanowskich Wilków.