Kolejka 4 wtorek, 11 październik 2022 godz. 21:45

Wtorkowe zmagania zakończyliśmy meczem UKS Wilanowskie Wilki i Bam Peanut Butter & Jum. UKS w dwóch dotychczasowych meczach zgarnął 4 pkt. Teraz przyszło im się zmierzyć z liderem, który jak dotąd był niepokonany. Od początku dużo działo się na boisku. Po 6 min BPB&J prowadzili 1:2, a po kolejnych sześciu minutach dołożyli kolejne trafienie. W 18 min, bramkę kontaktową zdobył UKS i do przerwy było 2:3. Po zmianie stron byliśmy światkami świetnego kontynuacji tego świetnego widowiska i wymiany ciosów. Ostatecznie BPB&J wygrywają 4:5, a w znaczniej mierze przyczynił się do tego duet Adam Pasterka – Adam Sypuła. Goście z kompletem zwycięstw utrzymują się w czołówce, zaś UKS spadł na 6 miejsce.