Kolejka 3 wtorek, 04 październik 2022 godz. 21:45

Chwilę przed godziną 22 doszło do spotkania dwóch drużyn Cezar vs Zimne Dranie. Przed meczem łatwo można było się domyślać, kto będzie przeważał w tym meczu. Po pierwszych dwóch spotkaniach Goście dwukrotnie przegrywali, a i tym razem musieli zmierzyć się z rywalem, który w poprzednich sezonach  zajmował miejsca na wysokich pozycjach. Początek dobrze zapowiadał się dla drużyny Gospodarzy, już w 3 minucie bramkę otwierającą wynik spotkania zdobył Damian Szczyryk, który strzelił gola wrzucając piłkę za kołnierz bramkarza. Z owej sytuacji nie byli zadowoleni zawodnicy w granatowych strojach i chwilę po tym zdarzeniu ruszyli do ataku, co poskutkowało golem, a bramkę zdobył dobrze nam znany Mateusz Dmowski. W dalszej części meczu obie z drużyn dokonywały ciekawych oraz groźnych rozwiązań, jednak brakowało precyzji by sfinalizować akcje. W końcu w 9 minucie Jakub Bagiński dostrzegł dobrze ustawionego Kamila Barszcza, który pewnym strzałem wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Po tym trafieniu dość długo czekaliśmy na następnego gola. Dopiero w 17 minucie po dobrym odbiorze Bagińskiego, ten sam zawodnik zdecydował się zakończyć akacje, a jego drużyna mogła się cieszyć dwubramkowym prowadzeniem. Minutę później doskonałą okazję na zdobycie gola mieli Gospodarze, jednak można w tej sytuacji mówić o dużym nieszczęściu, gdyż piłka pierw po strzale obiła poprzeczkę, a następnie po dobitce wylądowała na słupku i ostatecznie nie znalazła drogi do bramki. Na przerwę zawodnicy zeszli przy wyniku 1:3. W drugiej odsłonie można było pochwalić grę bramkarzy, którzy za wszelką cenę starali się o to by piłka nie znalazła się w bramce. Kilkukrotnie stawali na wysokości zadania co spowodowało, że w drugiej połowie oglądaliśmy zaledwie jedno trafienie. W 25 minucie bramkarza zdołał pokonać Michał Kalinowski, a dalszym przebiegu meczu obie ekipy walczyły jak równy z równym. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 4:1, a zasłużone 3 punkty powędrowały na konto Zimnych Drani.