Kolejka 9 środa, 23 listopad 2022 godz. 22:30

Ostatnie starcie w środowy wieczór pomiędzy Bad Boys Zielonki, a The NewGreenback pomimo późnej godziny zgromadziło duże grono oglądających. Od pierwszych minut przeważali gospodarze. Po 7 minutach wygrywali już 3:0 i zapowiadało się na więcej. Jednak minutę później odpowiedzieli goście, a dokładniej Paweł Michonski, który zdobył również bramkę na 3:2 i tuż przed przerwa zrobiło się ciekawie. Pod koniec podyktowany został rzut karny dla przyjezdnych, który pewnie na bramkę zamienił Marcin Sak. Do przerwy utrzymał się rezultat remisowy. Druga odsłona rozpoczęła się od uderzenia z woleja Jakuba Kowalskiego i to goście objęli prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania. Umiejętnie punktowali rywali strzelając im bramki, aż dobili do rezultatu 3:8. Honorowe trafienie dla gospodarzy zdobył Kamil Mukilski w 39 minucie i mecz zakończył się wynikiem 4:8.