Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 20:30

O 20:30 na boisku „A” Fc United podejmowało Aplikacje Krytyczne. Początek spotkania był dość intensywny. Najpierw goście mieli swoje okazje, a chwile później gospodarze wyszli sam na sam z bramkarzem, który tym razem okazał się lepszy. W 11 minucie nastąpiło przełamanie. Robert Kwapisz wylozyl piłkę do Oskara Kwapisza, który zza pola karnego trafił do siatki. Chwile później ten sam gracz pewnie wykończył sytuacje sam na sam i do przerwy mieliśmy 2:0. Po zmienię stron przyjezdni tworzyli sobie więcej okazji. W 27 minucie jedna z nich wykorzystał Krystian Pokula i zrobiło się 2:1. Długo ten wynik się nie utrzymał, bo goście po chwili odpowiedzieli i zrobiło się 3:1. W końcówce Robert Kwapisz dołożył trafienie pięta i spotkanie zakończyło wynikiem 4:1.