Kolejka 4 środa, 11 maj 2022 godz. 20:30

Pierwszoligowy pojedynek jednego z faworytów do końcowego zwycięstwa jakim jest niewątpliwie Fc Hermes z grającym co raz lepiej w tym sezonie El Barrio Mexa zdecydowanie nie zawiódł. Pierwsze minuty tego spotkania to było raczej badanie przeciwnika i spokojne rozgrywanie piłki, jednak z minuty na minutę obie ekipy czuł się co raz pewniej i przystępowały do kolejnych ataków. Fc Hermes przycisnął w 7 minucie i już po 2 kolejnych minutach prowadził aż 3:0. Goście ewidentnie przespali te kilka minut jednak szybko się obudzili i doskoczyli do przeciwnika na wynik 3:2. El Barrio Mexa kilkukrotnie prezentowało na prawdę bardzo fajne akcje jednak cały czas mieli problem z utrzymaniem konsekwencji w defensywie co Fc Hermes wykorzystywał bezlitośnie. Końcówka pierwszej połowy to całkowita dominacja gospodarzy, którzy na przerwę schodzili prowadząc aż 7:2. W drugiej odsłonie obraz gry niewiele się zmienił. Nadal to gospodarze prowadzili grę a co jakiś czas goście pokazywali, że na prawdę potrafią dobrze grać w piłkę. Fc Hermes do końca spotkania prezentował fenomenalną skuteczność i zdobył aż 13 bramek. Goście pokazali w tym meczu kilka na prawdę świetnych akcji i jeżeli tylko popracują nad dyscypliną taktyczną na boisku to naprawdę są w stanie zagrozić każdej ekipie.