Kolejka 5 środa, 15 maj 2024 godz. 19:00

Po godzinie 19 rozpoczął się mecz w ramach 5 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny ElektroWoźniak vs Zimmer Biomet. Pierwsze minuty spotkania meczu były dość wyrównane, jednak w niewielkim stopniu to drużyna Gospodarzy stwarzała sobie więcej okazji do objęcia prowadzenia. Mimo sporej ilości dogodnych akcji, nie szybko przyszło nam ujrzeć pierwsze trafienie. Ekipy przez dłuży czas próbowały przebić się przez dobrze sprawujące szyki obronne, które zacięcie broniły dostępu do własnej bramki. Dopiero po upływie 14 minut gracze w czerwonych trykotach znaleźli sposób na pokonanie bramkarza, a dokładniej dokonał tego Yurii Radkevych, który sprytnym strzelem dał swojej drużynie prowadzenie. Mogło się wydawać, że ta bramka nieco bardziej pobudzi instynkt strzelecki zawodników, lecz ten gol był jednym, którego oglądaliśmy po upływie pierwszych 20 minut. Dopiero po zmienię stron ElektroWoźniak poszło za ciosem, notując w 23 oraz 27 minucie spotkania kolejne dwie bramki. Goście nie zamierzali tak łatwo odpuścić i minutę po dobycie trzeciego gola, naszym oczom ukazało się trafienie Clemens Peyreionque. Ta bramka dawała nadzieję na odbicie się od dna Gościom, lecz dalsza część spotkania miała dla nich smutne zakończenie. Z biegiem czasu to Gospodarze coraz mocniej podkręcali tempo gry, a efektem tego były następujące trzy trafienia co finalnie pogrzebało szanse Gości na myśl o jakichkolwiek punktach. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:1.