Kolejka 4 środa, 08 maj 2024 godz. 21:15

Ostatnie środowe spotkanie w 5 lidze biznes rozgrywała Alea lacta Est a ich rywalem była ekipa Airwent. Mecz ten zaczął się bardzo dynamicznie, już w drugiej minucie bramkę trafił Kamil Zawada, minutę później odpowiedzieli goście i na liście strzelców zameldował się Damian Natkaniec. Nie minęła minuta i Kamil Zawada zdobywa 2 bramkę dla Alea Acta Est. 2 minuty później odpowiada Airwent i Damian Natkaniec ponownie pokonuje bramkarza rywali. Przez chwilę w spotkaniu zapanował spokój i dopiero w 12’ bramkę w indywidualnej akcji zdobył Bartek Chojnacki. Do końca połowy nie widzieliśmy już żadnej bramki. Początek drugiej połowy to strzelona bramka wyrównująca przez Artura Aksamita. Trzy minuty później na prowadzenie wyszła Alea dzięki Piotrowi Maleńczakowi. Po czterech minutach mamy ponownie remis i bramkę zdobywa Dariusz Celiński. Na ostatnie 2 minuty bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Artur Aksamit. Finalnie te ładne widowisko zakończyło się wynikiem 5:4.