Kolejka 2 wtorek, 16 kwiecień 2024 godz. 20:30

Wtorkowe zmagania rozpoczęliśmy od spotkania GGiP Adwokaci kontra MaxQs. Gospodarze przed tygodniem musieli uznać wyższość rywali. Goście zaś, nie bezproblemowo, wygrali poprzednie starcie. Ten mecz zaczął się po myśli Adwokatów, którzy już w 7 min objęli prowadzenie po trafieniu Rafała Zaborskiego. Radość ich nie trwała zbyt długo, ponieważ już po minucie do wyrównania doprowadził Patryk Woźniak. W 13 min, Mateusz Grabowski wyłożył piłkę Sebastianowi Szwaji, który zdobył bramkę na 1:2. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron, drużyny mocno walczyły, lecz żadna nie umiała znaleźć drogi do bramki. W 37 min, Mateusz Szczeblewski przywrócił nadzieję w sercach GGiP, strzelając na 2:2. W 39 min, Sebastian Prządka strzelił na raty, czyli najpierw nogą, piłka odbiła się od bramkarza, następnie od jego twarzy i wpadła do bramki. Ostateczny wynik brzmiał 2:3. MasQs poraz drugi wychodzi zwycięsko ze swojego meczu, zaś GGiP wciąż muszą czekać na premierowe punkty. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.