Kolejka 7 środa, 05 czerwiec 2024 godz. 19:00

W pierwszym środowym starciu 1.Ligi Biznesu na boisku pojawiły się ekipy Team Ivulin Rabona i SS Cyrkulatka. W tym spotkaniu można było spodziewać się wszystkiego i też tak było. Początek był bardzo zacięty i ostry w środku pola, lecz lepiej z tego wyszła ekipa gospodarzy, która w 9 minucie zdobyła bramkę i otworzyła wynik spotkania. Na kolejne trafienie nie trzeba było długo czekać, bo już w 10 minucie mieliśmy 2:0, a po kolejnych 3 minutach mamy już 3:0 i to Rabona miała spokojny wynik. W 15 minucie goście ruszyli do przodu co dało im kontaktowe trafienie. Tuż przed końcem 1 połowy spotkania zobaczyliśmy trafienie dla gospodarzy, a za chwile rzut karny dla gości i do przerwy był wynik 4:2. Po zmianie stron to już tylko ataki z jednej strony, a dokładnie Team Ivulin Rabona który dołożył pod sam koniec spotkania 3 trafienia co dało mu zwycięstwo 7:2.