Kolejka 8 czwartek, 29 luty 2024 godz. 19:45

Chwilę przed godziną 20 doszło do starcia w ramach 5 ligi biznes, gdzie na przeciw siebie stanęły drużyny Razam vs FC Desant. Błyskawicznie spotkanie rozpoczęli Goście, którzy to już po 4 minutach gry wyszli na prowadzenie za sprawą Volodomyr Khatin oraz Vlodomir Makovey. Na odpowiedź Gospodarzy nie trzeba było długo czekać, gdyż 5 minut później na listę strzelców wpisał się Kiryll Gnichielis. Od tego momentu mecz zrobił się niezwykle zacięty, a jedna jak i druga drużyna nieustannie doprowadzała do ciekawych rozwiązań, jednak nie mogli oni dopiąć akcji na ostatni guzik. Dopiero na 4 minuty przed końcem obie ekipy zdołały jeszcze ustrzelić na swoje konto po jednym trafieniu, przy czym opuszczali plac przy stanie 2:3. Drugą połowa była właściwie odzwierciedleniem końcówki pierwszych 20 minut. Ekipy cały czas szukały sobie dogodnych okazji na strzelenie gola, jednak gdy już trafiła się święta okazja to brakowało najzwyczajniej dobrego wykończenia. W momencie kiedy zegar sędziego wskazywał ostatnie 10 minut gry, bramkę wyrównującą zdobyli Gospodarze, jednak prawdziwy gwóźdź do trumny zadali rywale. W końcowych pięciu minutach drużynie prowadzenie dał Karin kompletując tym samym hattricka. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:4.