Kolejka 10 środa, 13 marzec 2024 godz. 21:15

Czerwone kartki

O 21:15 w środę zmierzyły się ze sobą ekipy Cezar oraz Marsylia reprezentujące 5 poziom rozgrywkowy. W 3 minucie pada pierwsza bramka na korzyść ekipy gospodarzy. Grzegorz Koński strzela po podaniu Cezarego Kopra. Mimo prób zielonych koszulek i szczerych chęci to drużyna gospodarzy lepiej się prezentowała. Cały czas atakowali i mądrze dysponowali piłką, a wciąż powiększający się wynik bez tak naprawdę wielu ataków rywala pozwalał im na dogodne granie na swój sposób. Chwile przed końcem połowy zespół gości strzela honorową bramkę w pierwszej części spotkania. Wynik do przerwy to 4:1. Po gwizdku rozpoczynającym drugą część meczu przez długi czas mogliśmy widzieć jak Marsylia próbuje się postawić i dobrze im szło atakowanie z kontry mimo braku końcowego rezultatu goli. W 31 minucie zawodnik ekipy gości zrobił wślizg w zawodnika drużyny przeciwnej co zakończyło się czerwoną kartką. Przez ten czas czerwone koszulki zdobyły bramkę na 5:1. Na koniec dołożyli kolejne trafienia Koński oraz Koper zdobyli 5 bramek oraz zanotowali 5 asyst i byli najlepszymi zawodnikami swojej drużyny. Mecz zakończył się wynikiem 7:2.