Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 21:15

Meczem kończącym 6 kolejkę, w 5. Lidze Biznes, było spotkanie Kosmasów z Airwentem. Gospodarze niestety przegrali wszystkie dotychczasowe spotkania. Goście zaś, grają w kratę. Początek meczu był dość wyrównany. Pierwsza bramką padała w 14 min, kiedy to Darek Malewski silnym uderzeniem pokonał bramkarza. Dwie minuty później, Maciek Szpakowski doprowadził do wyrównania, technicznym uderzeniem tuż przy dalszym słupku. Minutę później, Airwent znów wyszedł na prowadzenie, tym razem do siatki trafił Piotr Koźniewski. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. Po zmianie stron, Airwent przeważał na boisku. W 31 min, potwierdził to Malewski, ustalając wynik na 1:3. Zwycięstwo to sprawiło, że wciąż mają oni teoretyczne szansę na podium. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.