Kolejka 6 środa, 14 luty 2024 godz. 19:45

Zarówno Cool Team, jak i FC Desant, wciąż mają teoretyczne szansę na podium, ale obie drużyny do tego potrzebują punktów. W lepszej sytuacji znajduję się drużyna nominalnych gości, którzy przed tym meczem mieli 3 oczka więcej. To właśnie oni już w 3 min, objęli prowadzenie, po bramce Volodymyra Kharina. Pięć minut później, do wyrównania doprowadził Mateusz Niedziela. Ten sam zawodnik w 14 min, podwyższył na 2:1. Radość drużyny Andrzeja Krawczyka nie trwała zbyt długo. W 16 min Vitalij Kuzmenko doprowadził do stanu 2:2 i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. Po zmianie stron, Oleksandr Ivanchuk szybko trafił na 2:3. Mimo kilku dogodnych sytuacji, na następną bramkę czekaliśmy do 37 min, która również strzelił Ivanchuk, który ustalił rezultat na 2:4. Zwycięstwo to, pozwoliło Desnatowi zrównać się punktowo z podium. CT niestety stracili już szansę na podium. Po więcej, zapraszamy do materiału VEO.