Kolejka 6 poniedziałek, 12 luty 2024 godz. 21:15

W jednym z ostatnich poniedziałkowych spotkań doszło do pojedynku między zespołami Przepiórki Włochy oraz Ikea. W spotkanie lepiej weszli faworyci tego spotkania, czyli ekipa gospodarzy, która już w 9 minucie objęła w tym meczu jednobramkowe prowadzenie. Na odpowiedź gości czekaliśmy zaledwie dwie minuty, kiedy to Ahmet Tekin wyrównał stan rywalizacji i to było na tyle z sytuacji bramkowych w pierwszej połowie tego spotkania. Druga połowa to już dominacja wręcz piłkarzy gospodarzy, którzy raz po raz zagrażali bramce gości. Strzelanie rozpoczęło się dla nich zaledwie minutę po przerwie, wtedy pokazali ekipie gości, że w tym meczu nie mają na co liczyć. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:1