Kolejka 6 poniedziałek, 12 luty 2024 godz. 19:45

W poniedziałek o godzinie 19:45 doszło do pojedynku między zespołami Razam oraz Cezar. Zdecydowanie faworytami tego starcia byli piłkarze w białych trykotach, którzy pewnie idą po zdobycie medalu w tym sezonie. Początek spotkania należał właśnie do gospodarzy którzy już w pierwszych minutach dali znać swoim rywalom, że nie będzie łatwo zaskoczyć ich tego dnia. W pierwszych 10 minutach Razem wygrywało już 3:0 i nic nie zapowiadało, że ten wynik może ulec zmianie na korzyść gości. Ostatecznie Cezar zdołał dołożyć jedno trafienie w tej połowie ale był to jedyny ich gol w tym meczu. Druga połowa to całkowita dominacja piłkarzy z Białorusi i ostatecznie gładka przeprawa zakończona jednostronnym wynikiem 7:1.