Kolejka 10 środa, 13 marzec 2024 godz. 19:00

W środowy wieczór doszło do pojedynku między zespołami Team Ivulin Rabona oraz Wilki. Mecz ten był szczególnie ważny dla obydwu zespołów, gdyż nawet 8 drużyna w tabeli walczyła wciąż o medale, także rywalizacja w tabeli była mocno wyrównana. Mecz lepiej zaczęli gospodarze, kiedy to po bramce w 4 minucie objęli prowadzenie. Następnie odpowiedzieli goście w 16 minucie i tuż przed przerwą mieliśmy wyrównanie. Druga połowa to już o wiele lepsza gra gospodarzy, którzy konsekwentnie wykorzystywali każdy błąd swoich rywali. Najpierw w 24 minucie Butrym strzelił na 2:1, a następnie kolejne szybkie trafienia pozwoliły na powiększenie tej przewagi. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla piłkarzy zza wschodniej granicy.