Kolejka 10 środa, 13 marzec 2024 godz. 20:30

W środowy wieczór doszło do pojedynku między zespołami Knurino FC oraz Nadwiśle. Goście już tydzień temu byli pewni zdobycia mistrzostwa, natomiast gospodarze dalej byli w grze o medale, więc musieli się wznieść na szczyt swoich umiejętności żeby móc coś w tym meczu ugrać. Lepiej zaczęli goście, którzy już w 10 minucie objęli prowadzenie. Gospodarze złapali kontakt minutę przed gwizdkiem na przerwę tym samym dając znać rywalom, że dziś nie będą mieli łatwo. Druga połowa to okres bardzo wyrównanej gry i wielu twardych pojedynków. Na koniec znów gospodarze pokazali, że potrafią grać do końca i chwilę przed ostatnim gwizdkiem po raz drugi doprowadzili to ważnego dla nich remisu. Mecz zakończył się wynikiem 3:3.